سیب تم

استخاره با قرآن تاروت سه کارتی استخاره با قرآنپکیج درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای در 3 مدل پکیج به مشتریان ارائه می شود. پکیج جک، پکیج الپیکو و پکیج دکو، پکیج های درب اتوماتیک شیشه ای رامادر می باشند. درب اتوماتیک شیشه ای از موتور، فریم و چشمی تشکیل شده است. پکیج جک و الپیکو ساخت کشور آلمان و چشمی های حراتی آن ها ساخت بلژیک می باشند. پیشنهاد رامادر برای مکان های پر تردد مانند درب ورودی لابی هتل ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی و ... استفاده از پکیج الپیکو می باشد. این پکیج به صورتی طراحی شده است که در مکان هایی با تردد بالا بدون هیچ مشکلی عملیات باز و بسته کردن را انجام دهد.

درب اتوماتیک شیشه ای

نرده استیل راه پله

راه پله ها بنا به نوع ساخت نیاز به جان پناه مختلف دارند. در ساختمان های امروزی ارتباط بین دو طبقه با دو ردیف راه پله به صورت صاف و یک پاگرد انجام می پذیرد. باتوجه به شکل این راه پله ها، ارتفاعی ایجاد می شود بین ردیف پله های رفت با ردیف پله های برگشت که نیاز است با متریال زیبا و کارآمد از سقوط افراد جلوگیری کند. نرده استیل هم از لحاظ زیبای و هم از لحاظ کارایی بسیار مناسب راه پله می باشد. معمولا اجرای این نرده هابه صورت 3 خط اجرا می شود.به این صورت که یک هندریل با ضخامت 51mil پایه ها از لوله به قطر 38mil و 3 خط خطوط ترانزیت با لوله به ضخامت 16mil استفاده می شود.

نرده استیل 304

این محصول کیفیت بی‌نطیری دارد و در تمامی شرایط آب و هوایی دارای استحکام بی‌نظیری می‌باشد. با پرداخت مبلغ بیشتری در نرده استیل می‌توانیم از نرده استیل ۳۰۴ استفاده نماییم که علاوه بر استحکام و مقاومت بالا در رطوبت و شرایط آب و هوایی، در طول سال‌های متوالی از میزان شفافیت کاسته نمی‌شود.

حفاظ استیل

حفاظ استیل که اصولا به صورت افقی در ساختمان‌ها مشاهده می‌شود به هیچ عنوان مانع ورود سارقین نمی‌شود و می‌بایست حتما از حفاظ استیل مسلح استفاده نمود. بالکن ‌های طبقات اول همیشه در کمین و دسترس سارقین می‌باشند و همواره می‌بایست جهت بالا بردن ایمنی اقدامات لازم را عملی کرد، منطقی است برای استفاده از حفاظ استیل در بالکن‌ها باید مبلغ بیشتری را نسبت به حفاظ‌های ساده دیگر پرداخت نمود ولی همواره این اطمینان به مشتری داده می‌شود که سارقین برای ورود به بالکن‌هایی با داشتن حفاظ استیل کار بسیار سختی را در پیش دارند.


محل درج تبلیغپربیننده ترین ها

استخاره با قرآن

ویژه سایدبار
پیج رنک سایت
تبلیغات

پیچک

لوگوی سایت

سیب تم